אודות 360IVC – המרכז לתכנון והזמנת חופשה בישראל

מערכת הלינה והאירוח הישראלית בע"מ מפעילה את 360IVC (מרכז תכנון והזמנה של נופש בישראל לציבור הרחב)

ואת ITP (מערך תכנון תיירותי בישראל – לעסקי תיירות, עמותות תיירות, חברות כלכליות ומועצות אזוריות).

המיזם הוא מיזם ארצי לשיווק וקידום חדשני בתחום התיירות והנופש. את המיזם התחלנו באזור הדרום תוך כדי התמקדות באזור הערבה, ים המלח ועד אילת.  

360IVC  הוא מרכז הזמנות מקצועי שמסייע להתאים לכל לקוח חבילת תיירות אישית – החל ממקומות לינה, דרך מקומות לאכול בהם, אטרקציות, סיורים, טיולי ג'יפים, אופניים, הדרכות, ועוד.

המיזם הינו מיזם עסקי-חברתי אשר מאמין כי שיתופי פעולה בין עסקים מהווים בסיס מצוין להצלחה ויכולים לתת תמורה נהדרת הן לעסקים והן ללקוחות.

תחום התיירות מתבסס על מוצרים ושירותים מקיפים ומשלימים – ועל כן  מוקד מקצועי המסוגל ליצור שיתופי פעולה, חבילות תיירות, הטבות משותפות, וכדו', הוא אמצעי השיווק האופטימלי בתחום זה.

שיתופי הפעולה שלנו עם עמותות תיירות, מועצות אזוריות, רשות הטבע והגנים והחברה להגנת הטבע – מאפשרים לנו להוסיף לאתר תוכן מגוון, איכותי ומתחדש.

מטרתנו היא לאפשר ללקוחות ליהנות מנופש בהתאמה אישית, כאשר מוקד ההזמנות יתאים לכל לקוח את החופשה האידאלית עבורו.

העסקים המופיעים באתר של 360IVC עברו תהליך סינון ובקרה על מנת להבטיח שהם עומדים בסטנדרט התואם את דרישות מרכז ההזמנות – סטנדרט של אובייקטיביות, איכות, מקצועיות, שירות ואמינות.

ההתמחות של מוקד ההזמנות באזור מסוים – מאפשרת ללקוח לתכנן ולהזמין חופשה בראש שקט, תוך מיצוי הקיים.

במעמד שיחת טלפון אחת הוא מקבל יעוץ תיירותי מקיף ויכול לבצע את ההזמנה של כל חבילת התיירות אשר רלוונטית עבורו (לינה, הסעדה, אטרקציות, מסלולי טיול, וכד').

השילוב של ריבוי עסקים המשויכים לאותו פורטל תכנון והזמנה, מאפשר ללקוחות ליהנות מהטבות ומבצעים וומיצוי מקסימום האפשרויות (מיקומים, תפוסה, עיתוי ותזמון, עונה, מחיר, אופי) – כך שלמעשה כל עסק תומך בשאר העסקים וכך נוצר יתרון משמעותי הן לתיירנים והן ללקוחות.

הפורטל האינטרנטי המתקדם, והאפליקציה המתוכננת, יאפשרו ללקוחות ולמרכז ההזמנות לבצע חיתוך מדויק של כל העסקים התואמים לפרופיל של הלקוחות, ולהתאים ללקוח/גולש חבילת תיירות המותאמת בדיוק לצרכיו (לדוגמה: יחידים, משפחות, קבוצות, חופש רומנטי, פעילות אקסטרים, מסעדות כשרות, הכל כלול, וכד').

אנו מתחייבים לשמור על אתר תוכן מעודכן, להוסיף אפשרויות טיולים ואירועים באזור, להקפיד על איכות העסקים המופיעים בפורטל באמצעות ביקור בשטח, מעקב אחרי משובי גולשים ובדיקת סטנדרט האירוח בעסקים.

מוקד התכנון וההזמנות הטלפוני שלנו זמין ללקוח בכל שאלה, ישמח לייעץ ולהתאים ללקוח את החופשה המושלמת המותאמת בדיוק עבורו.