אמהות ובנות – סופש בת מצווש בערבה

13254534_1041442405948408_1386871027244491668_n

אמהות ובנות – סופש בת מצווש בערבה

בשנת בת המצווה, ישנה התרגשות רבה ומתעורר רצון לעשייה משמעותית.
ילדת בת המצווה עומדת בפתחו של גיל ההתבגרות ובתחילתו של מסע שהוא מרתק ומלא בתגליות. יחד עם זאת, זוהי תקופה מורכבת, מבלבלת ומלאת אתגרים עבורה ועבור סביבתה.

מטרת סדנת בת המצווה היא לנצל את התקופה הייחודית הזו על מנת לחזק ולהעצים את הקשר הכל-כך חשוב ומשמעותי בין הבת לאמה. זוהי הזדמנות נהדרת לקחת הפוגה מהשגרה על מנת להיות ביחד בתהליך מקרב ומרגש.

הדגש בסדנא הוא על עבודה בדרך התנסותית – יצירתית המאפשרת לנו לגלות בתוכנו מקומות חדשים ומעשירים. אמנים מקצועיים מתחום הצילום, התנועה והמגע יובילו את המשתתפות לתוך עולם חושים חווייתי שבו מתקיימות צורות רבות ומגוונות להבעה. ביום-יום שלנו אנחנו נוטים להביע את עצמנו בעיקר דרך הערוץ המילולי- שכלי, אך להבעה יצירתית בערוצים פחות ורבליים ויותר חווייתיים יש כוח שהוא מעבר למילה ועוצמות שמעצבות זיכרונות מוחשיים ומשמעותיים. דרך החוויה המשותפת נוכל להביט על הדברים מזווית אחרת שתזמן אותנו להביא אל הקשר שלנו דברים חדשים שלא נוכחים בו מספיק בשגרת יומנו.

אז רגע לפני שבנותינו הופכות לנערות ולנשים בואו ניתן לעצמנו את הזמן והמקום להיות איתן בנקודת זמן מכוננת זו ולחזק אותן בצאתן לדרך!

הצצה ראשונה לרגעים קסומים ומקרבים
שחווינו יחד בסוף שבוע של אמהות ובנות בערבה.
הנחייה: קרן ארסט ושירה פלג.
צילום: שירי פלדברג – צלמת הריון, ניובורן ומשפחה